Maksājuma metodes

Maksājiet droši un ērti, izmantojot šādas maksājumu metodes.

Kredītkarte vai debetkarte

   

Vienkārši un droši: maksājums tiek veikts tieši ar jūsu karti (VISA, MasterCard vai Maestro). Vienkārši ievadiet savas kredītkartes numuru, derīguma termiņu un drošības kodu. Mēs šos datus neuzglabājam, bet nosūtām tos tieši BS PAYONE GmbH, izmantojot drošu 128 bitu SSL šifrētu savienojumu. Jūsu kredītkartei jābūt reģistrētai ar Verified by Visa vai Mastercard SecureCode, ko veic izdevējbanka. Maksājuma verifikācija ar jūsu personīgo drošības kodu ir tikai starp jums un jūsu banku. Veicot pasūtījumu, pasūtījuma vērtība tiks iegrāmatota jūsu kartē, un faktiskais maksājums tiks veikts tikai pēc pasūtījuma nosūtīšanas.

Šis ātrais un vienkāršais maksāšanas veids jums ir pilnīgi bez maksas.

Apple Pay

Mēs pieņemam Apple Pay - drošu un ērtu mobilo maksājumu risinājumu, kas Apple lietotājiem nodrošina vienmērīgu un nevainojamu iepirkšanās pieredzi.

Kad esat pievienojis kredītkarti vai debetkarti savā makā lietotnē, varat sākt to izmantot tiešsaistes veikalos, kas pieņem Apple Pay. 

Lai veiktu darījumu ar Apple Pay vietnē Lumories.ee, vienkārši izvēlieties Apple Pay kā maksājuma metodi pie kases un pabeidziet pasūtījumu, nospiežot Apple Pay pogu pasūtījuma apstiprinājuma lapā. Pēc tam jums tiks piedāvāts ievadīt paroli vai izmantot Face ID, lai autorizētu darījumu bez atkārtotas kartes datu ievadīšanas.

Maksājums ar bankas pārskaitījumu

Vienkārši ievadiet maksājuma pārskaitījuma iespēju iepirkumu grozā. Jūs saņemsiet detalizētus norādījumus par to, kā nosūtīt maksājumu, kopā ar apstiprinājuma e-pastu. Ja jūsu maksājums mūsu kontā ienāks dažu dienu laikā, 2-4 dienu laikā atkarībā no jūsu bankas, mēs nekavējoties sāksim apstrādāt jūsu pasūtījumu. Produkti jums tiek rezervēti uz 14 dienām. Ja jūsu maksājums 14 dienu laikā kontā nenonāk, pasūtījums mūsu sistēmā tiks automātiski atcelts.

Maksājums pēc preču saņemšanas

Jūs varat samaksāt par savu pasūtījumu, ieskaitot piegādes maksu un citus maksājumus, kurjeram, saņemot preces. Piegādes maksa ir € 1.

Diemžēl pakas, kas lielākas par 120x75 cm, nav iespējams nosūtīt ar apmaksu. Šādā gadījumā ar jums sazināsies Klientu apkalpošanas dienests.

Vai nevarat atrast atbildi uz savu jautājumu?

Lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu.


Vai jums ir kādi jautājumi par maksāšanas metodēm vai saņemto rēķinu?


Mūsu bieži uzdoto jautājumu sadaļā jūs ātri atradīsiet atbildes uz daudziem jautājumiem par maksājumiem un maksāšanas metodēm.